x_?RozChod?_x

12. prosince 2008 v 23:31 |  +_?GirLFrienD?_+Dvojice procházela těžkými momenty několik měsíců. Španělský hudebník před časem oznámil, že si ruskou krásku z kurtu nehodlá vzít. A to i přesto, že před třemi lety nosila Anna na ruce zásnubní prsten.

"Rozešli jsme se. Jsem teď zase nezadaný a je to v pohodě. Já si nestěžuju, když jsem sám," přiznal zpěvák britskému listu The Sun.

Jablkem sváru mezi Annou a Enriquem byly patrně děti. Zatímco ona po nich toužila, on si chtěl ještě užívat. "Nejsem na děti připravený. Necítím se ještě dost zralý na takovou zodpovědnost. Ale v budoucnosti bych dvě děti měl rád," přiznal Iglesias, jenž pochází z osmi sourozenců.

Dvojice spolu oficiálně randila od roku 2002, kdy se Anna objevila v Enriquově klipu Escape jako jeho přítelkyně. Později média na charismatického zpěváka vytáhla, že měl poměr s neznámou Australankou a že půvabnou Rusku podvádí. Dvojice dokázala tenhle veřejný útok překonat.

Rozchod Iglesias přiznal během tiskové konference v hlavní švédské metropoli. Kournikovová mezitím dováděla v americkém Vegas. Ve Stockholmu byl v tu dobu také zpěvákův otec Julio, dvojice však mezi sebou nechová zrovna dobré vztahy.

"On je ve městě? To jsem nevěděl. Zkoušel jsem mu zavolat, ale měl tam schránku," podivoval se osminásobný otec Julio Iglesias. Ten platí v showbyznysu za jednoho z největších proutníků, podle neověřených zpráv měl spát s třemi tisícovkami žen. Jeho vlastní syn Enrique k tomu ovšem jednou řekl: "Je to lež. Nevěřím, že spal s třemi tisícovkami žen. Myslím, že to bylo téměř pět tisíc!"

Jenže sám po otci vášeň pro střídání ženských klínů nesdílí. A dost možná kvůli malému penisu, který ho docela trápí. Kdyby prý měl možnost, něco na sobě změnit, pak by to bylo právě mužství.

"Kdybych mohl změnit svůj penis, udělal bych to. Je tak, tak, tak malý," bez skrupulí přiznal Enrique. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LucInQax) LucInQax) | E-mail | 15. března 2009 v 19:17 | Reagovat

hej ta kurníková to je kráwa .....Chudák enrique...OMG ..Ona je uplně trapná !:-! KuRnÍK jEDEN PRAŠTĚNÝ :D:-!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama